Aerografit - studio stworzone z pasji


Pasja, doświadczenie i umiejętności - wszystko to szlifowane i nabywane przez lata pozwala nam na wyjątkowe i nieszablonowe podejście. Oprócz samych szeroko pojętych umiejętności artystycznych i kreatywności wyróżnia nas także odpowiednie obycie i doświadczenie techniczne w kwestiach związanych z przygotowaniem poszczególnych powierzchnii i lakiernictwem. Stawiamy w głównej mierze na jakość i profesjonalizm. Dbamy o to, aby nasze usługi charakteryzowało przede wszystkim dobre wykonanie. Używamy sprawdzonych materiałów bardzo dobrej jakości, a w naszym studio nie ma miejsca na półśrodki ani tanie specyfiki w sprayach. Dbamy o swoją markę i renomę. To w głównej mierze sprawia, że klienci wybierają właśnie Aerografit Studio.


Aerograf

Aerograf - czyli artystyczne malowanie metodą natryskową
Naszą główną specjalizacją jest artystyczne malowanie aerografem. Bazujemy na ponad 8-letnim doświadczeniu w technice airbrush. Niegdyś było to hobby. Dziś prawdziwa pasja i spełnione marzenia - nie tylko nasze. Cechuje nas wszechstronność - nie ogranicza nas wielkość ani rodzaj powierzchni. Z pomocą aerografu zdobimy zarówno kaski, motocykle, samochody, ściany, kabiny i naczepy TIRów (ciągników siodłowych), karuzele, atrakcje, kolejki, autodromy (dodgems) jak i inne nietypowe powierzchnie. Dbamy przy tym nie tylko o sam wyraz artystyczny ale także o sprawy fundamentalne (techniczne) takiej jak odpowiednie przygotowanie powierzchnii pod grafikę oraz jej odpowiednie zabezpieczenie.

ZOBACZ: Galeria realizacji malowanych aerografem


Lakiernictwo

Elementy lakiernictwa - nieodzowny element naszego przedsięwzięcia
Jak wiadomo żaden budynek nie może obejść się bez fundamentów (przynajmniej na dłuższą metę). Tak samo fundamentalną częścią i jednocześnie dopełnieniem dobrze wykonanego malowania aerografem są kwestie związane z lakiernictwem. Malowanie aerografem na takich powierzchniach jak karoserie samochodów, motocykle oraz kaski w 99,9% przypadków wiąże się także z koniecznością specjalistycznego i nie byle jakiego ich przygotowania. Od tego w ogromnej mierze zależy końcowy efekt, jego jakość i przede wszystkim trwałość. W tym celu także stawiamy na profesjonalizm, używamy sprawdzonych materiałów z górnych półek. Nie używamy żadnych niskobudżetowych specyfików w spray'u, nie stosujemy półśrodków, nie możemy sobie pozwolić na drogi na skróty. Kładziemy duży nacisk na kwestie techniczne, także te związane z docelowym użytkowaniem malowanego przedmiotu. Posiadamy w tym celu bogate doświadczenie w temacie lakiernictwa - nawet dłuższe niż w malowaniu aerografem. Znamy specyfikę tego zawodu i wszystkie prace z tym związane wykonujemy osobiście co daje nam najwyższą kontrolę nad jakością.


Rysunek

Talent artystyczny i kreatywność - bo wszystko się zaczęło od ołówka
Jak wiadomo wszystko musiało mieć kiedyś swój początek. Podobnie w moim przypadku umiejętności nie wzięły się z nikąd, a były zdobywane od najmłodszych lat. Zanim w moje ręce trafił aerograf, to tradycyjny ołówek pozwalał mi szlifować coś co zwykle nazywane jest talentem artystycznym czy zdolnościami plastycznymi. Nie skończyłem żadnego kierunku ASP z tym związanego (co nawet może stanowić zaletę, gdyż nikt nigdy nie narzucał swojego konkretnego i nie rzadko wąskiego schematu tworzenia) i od zawsze byłem tak zwanym "samoukiem". Kilka prac wykonanych ołówkiem można obejrzeć w galerii rysunków, z czego większość stanowią portrety - uważane przez większość ludzi za odmianę sztuki najbardziej surową i niewybaczalną dla błędów. Był to dla mnie dobry przedstart do sztuki tworzenia.

ZOBACZ: Galeria rysunków wykonanych ołówkiem


Dlaczego my?

1

Jakość na poziomie profesjonalnym

Używamy sprawdzonych i najlepszych materiałów. Dbamy o jakość wykonania, zarówno pod względem artystycznym jak i technicznym.

2

Szybki termin i czas realizacji

Pomimo dużych kolejek staramy się zawsze dostosować odpowiedni termin i czas realizacji.

3

Kompleksowość

Staramy się by w miarę możliwości móc realizować zlecenie od pomysłu aż po wykonanie końcowe do odbioru.

4

Marka

Zaufało nam już wielu. Nie od dziś zostawiamy na twarzach zadowolone uśmiechy. Dbamy o swoją renomę i stworzyliśmy markę, którą cechuje prawdziwa jakość.